Yaz Yağmuru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaz Yağmuru

Herşey Üyelerimiz İçin...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız?

YazarMesaj
seda_esmer
[Moderatör]

[Moderatör]
seda_esmer

Kadın
İş/Hobiler : müzik
Lakap : pİsKo
Hangi Takım : azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız? 1446
Ruh Halim : azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız? Images13
Rep Puanı :
azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız? Left_bar_bleue200 / 100200 / 100azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız? Right_bar_bleue

Müzik Türü : azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız? Rapwk8
DikkaT: : <marquee>Bu foRum BagımLıLık YapaBiLir...!!</marquee>

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız? Img_left600/1000azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız? Empty_bar_bleue  (600/1000)
Güçlülük:
azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız? Img_left500/1000azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız? Empty_bar_bleue  (500/1000)
Seviye:
azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız? Img_left60/100azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız? Empty_bar_bleue  (60/100)

azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız? Empty
MesajKonu: azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız?   azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız? Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 10:11 pm

başlıktanda anlaşıylıyo zaten ben başlıyom şahsen ben ilk önce kendi canımı almak isterdim ama sanki o mümküm değişlmiş gibi geldi nede olsa devrediliyo :) o yüzden aşkımın eski gıcık fransız sefgilisini öldürürdüm çünkü bu aralar çok uğraşıyo aşkımla Twisted Evil Evil or Very Mad

azrail görevini size devretmiş olsaydı öncelikle kimin canını alırdınız?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu el kimin ???