Yaz Yağmuru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaz Yağmuru

Herşey Üyelerimiz İçin...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:)

YazarMesaj
//prenses//
[Co Admin]

[Co Admin]
//prenses//

Kadın
İş/Hobiler : AnAdlU LiSeSi stUdEnT :)
Lakap : ASi_preNSes..
Hangi Takım : FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:) 1446
Ruh Halim : FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:) Hosgor10
Rep Puanı :
FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:) Left_bar_bleue400 / 100400 / 100FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:) Right_bar_bleue

Müzik Türü : FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:) Rockkj4
DikkaT: : <marquee>Bu foRum BagımLıLık YapaBiLir...!!</marquee>

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:) Img_left700/1000FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:) Empty_bar_bleue  (700/1000)
Güçlülük:
FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:) Img_left800/1000FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:) Empty_bar_bleue  (800/1000)
Seviye:
FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:) Img_left60/100FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:) Empty_bar_bleue  (60/100)

FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:) Empty
MesajKonu: FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:)   FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:03 pm

Forumu çöp çatan sitesi olarak kullanan arkadaşların yaptıkları olaylar bütünüdür. Sadece erkeklerin değil kızlarında bu olaylara alet oldukları görülmüştür.

Herkes yanlış yapıyor her şeyin bir yolu bir yordamı vardır.

Ders - 1

* Öncelikle avatar seçimi çok önemli.. Kendinize mümkün olduğunca romantik ya da seksi avatarlar seçmelisiniz.. bayan/Erkek kişi sizin avatarı görünce ya dibi düşmeli ya da tüm omantizm damarları kabarmalı.. Bu, Kerem Cem'in bir portresi, Brad Pitt'in karın kası -
Cameron Diaz ın karnı veya Leanardo Di Capriyo - Jenifer Lopez resmi, olabilir veya romantizm adına kırık kalp, ağlayan birilerinin resmi veya daha içten vurmak istiyorsanız çok tatlı ve masum bir bebek resmi. Hiç olmadı dikkat çekebilmek için avatarınıza "ben
farklıyım" tarzı yazılar yazın.. Artık gerisi sizin beğeninize kalmış tarzınızı kendiniz
oluşturucaksınız..

Ders - 2

* Eski sevgililerden bahsedin.. Her postunuza benim eski kız/erkek arkadaşım şeklinde başlayın ki hem şu an bir ilişkiniz olmadığı izlenimi doğsun, hemde hiç boş kalmadığınız
vurgulansın.. Buna ek olarakta eski kız/erkek arkadaşlarınızın sizi ne kadar üzdüklerini vurgulayarak kendinizi hassas biri gibi gösterebilirsiniz..

Ders - 3

* Hayvanlardan faydalanın.. Evcil hayvanınız yalnızca parkta, sokakta kız/erkek arkadaş
bulmanıza yardımcı olmaz doğru şekilde kullanılırsa forumdan bile kız/erkek arkadaş edinebilirsiniz. Bu iş için "Sanal Veteriner" konusu açmak uygun mesela.. Kedinizin veya
köpeğinizin resmini koyup onu ne kadar sevdiğinizden bahsettikten sonra bir sorununu dile getirin. Bu davranış sizi bayan/erkek kişiye olabildiğince sempatik gösterecektir..

Ders - 4

* ÖNCE İZLEYİN.. Kristof Kolomb edasıyla gözlemlediğiniz bayan/erkek kişiye doğru anı kollayıp bir açığını bulduğunuzda panter emel kıvamında saldırın. Forum içerisindeki
mesajlarını izleyin orda birşey bulamazsanız eğer profilie bakın.. ilgi alanlarını inceleyin. Diyelim ki japonlara ilgisi var.. Hemen gidin" ben japonca biliyorum. Benim büyük dedem asyadan göç etmiş ayrıca gözlerim onların ki gibi kısık" falan diyin.. Eğer hanım kızımız veya genç delikanlımız gothikse "biz evde yarasa besliyoruz.. bizim evde zindan var babam kont drakula annem crow, ben de fileli çorap giyiyorum" diyin. Olurda hiç bi ortak yön bulamazsanız, bayan/erkek kişinin doğum tarihine bakın. Profil ayarlarına girip sizin doğum gününüzü bayan/erkek kişinin doğum günüyle aynı yapın ve onun bunu bir şekilde görmesini sağlayın

Ders - 5

* Cool olun .. Hiçbirşey umurunuzda değilmiş gibi davranın.

Ders - 6

* Bu tür konular ne zaman açılsa bayan ya da erkek tavlamak isteyen kişilerle dalga geçin ki gerçekte kimse sizin amacınızı anlamasın..

En önemLi Derslerden biri banlanmayın . :grin:

İnanmıyorum :dinlemiyorum: :grin:

Alıntı lol!

FoRumDa BAY/baYaN taVLam YöNtEmlERi:)
1 sayfadaki 1 sayfası