Yaz Yağmuru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaz Yağmuru

Herşey Üyelerimiz İçin...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bİr KaÇ Komİk Fikra

2 posters
YazarMesaj
!zm!RLeee
[Administrator]

[Administrator]
!zm!RLeee

Kadın
İş/Hobiler : cRn.cequ
Lakap : !zm!RLeee
Hangi Takım : Bİr KaÇ Komİk Fikra 1446
Rep Puanı :
Bİr KaÇ Komİk Fikra Left_bar_bleue200 / 100200 / 100Bİr KaÇ Komİk Fikra Right_bar_bleue

Müzik Türü : Bİr KaÇ Komİk Fikra Rockkj4
YılDız güCü : Bİr KaÇ Komİk Fikra Admin
DikkaT: : <marquee>Bu foRum BagımLıLık YapaBiLir...!!</marquee>

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Bİr KaÇ Komİk Fikra Img_left1000/1000Bİr KaÇ Komİk Fikra Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
Bİr KaÇ Komİk Fikra Img_left1000/1000Bİr KaÇ Komİk Fikra Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Seviye:
Bİr KaÇ Komİk Fikra Img_left100/100Bİr KaÇ Komİk Fikra Empty_bar_bleue  (100/100)

Bİr KaÇ Komİk Fikra Empty
MesajKonu: Bİr KaÇ Komİk Fikra   Bİr KaÇ Komİk Fikra Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 6:44 pm

PADİŞAH VE VEZİR
Padişah ile vezir tartışmaya başlamış. Padişah vezire, \"En büyük ve en güçlü olan benim. Sen benim emrimdesin!\" demiş. Vezir, \"Hayır ben büyüğüm. Ordunun başında ben savaşıyorum, sen sadece mühür basıyorsun\" diye itiraz etmiş. Tartışma uzayınca Padişahla vezir, bir çobanın yanına gitmişler ve konuya hemen girmemek için çobana sormuşlar.Senin koyunun mu büyük, ineğin mi?\"Çoban şaşırmış şaşırmasına da, soranlar da Padişahla vezir.-\"İneğim\" demiş.-\"Keçin mi büyük, öküzün mü?\"Çoban \"Öküzüm tabii\" deyince, asıl soruyu yöneltmişler çobana:-\"Söyle bakalım, Padişahın mı büyük, vezirin mi?\"Çoban hiç düşünmeden yanıt vermiş:\"Vallahi ben bu hayvanları tanımıyorum

KEDİ
Adam karısının kedisinden o kadar nefret ediyormus ki, ne yapıp yapıp ondan kurtulmanın yollarını düşünüyormuş.. Sonunda bir sabah kediyi arabaya attığı gibi evlerinin 20 blok otesinde bi sokağa götürmüş, onu orda bırakıp doğru işe gitmiş. Aynı akşam işten eve gelmiş bir bakmış kedi evin bahcesinde karısıyla oynuyor, kadın neşe içinde "ayy bütün gün onu aradım, ama akşam üstü bir baktım gelivermiş, evin yolunu nasıl da bulurmuş benim akıllı kedim." Adam tabi çok bozulmuş ama belli etmemiş.. Ertesi sabah yine kediyi arabasına atmış, bu sefer evin 40 blok otesinde bi sokağa götürüp bırakmış yine işe gitmiş, akşam işten eve gelmiş bir de ne görsün kedi salonda yine karısıyla yerlerde yuvarlanıyor.. Ertesi gün adam kediyi 60 blok oteye bırakmış, akşam gelmiş yine kedi evde.. Sonraki gun 70 blok öteye bırakmış, aksam kedi yine evde.. Adam artık ertesi sabah kediyi arabaya koymuş, 90 blok oteye gitmiş.. Ordan köprü yoluna girmiş, ilk çıkıştan sağa dönmüş, ordan tekrar sağa dönmüş, gitmiş gitmiş, bir 20 blok daha uzağa gitmiş, sola dönmüş, biraz daha gitmiş, ve kediyi orda arabadan atmış. Saatler sonra evin telefonu calmış, adam karısını arıyor: - "Hayatım, kedi orda mı?" - "Evet.. neden sordun?" - "Şunu telefona bir çağırsana... kayboldum..!"

MİNÜBÜSLE YOLCULUK
Adamın birisi şehirlerarası yolcu taşımacılığında kullanmak üzere Ford minibüs satın alır. İlk sefere çıkacağı gün çok heyecanlıdır. Yolcuları tepelemeye doldurur ve yola çıkar. Fakat minibüsü öyle hızlı kullanmaktadır ki minibüsün en arka koltuğunda oturan 60 yaslarında bir ihtiyar amca şoföre :- 'Yavrum biraz yavaş gitsene kaza yapacaksın.' deyince şoför heyecanla,' Beybaba sen Ford minibüsü bilir misin' der.İhtiyar adam : 'Hayır bilmiyorum' deyince şoför.-' O zaman otur yerine bir daha isime kaarışma' der.Neyse seyahat bu şekilde devam eder. İleride keskin bir virajdan 120 Km hızla dönünce uçuruma yuvarlanmaktan son anda kurtulurlar. Bu arada minibüsteki yolculardan orta sıralarda oturmakta olanorta yaslı bir kadın:- 'şoför Bey rica ederim yavaş git,evde çoluk çocuğumuz bekliyor' deyince.Şoför kadına:-'abla sen Ford minibüsü bilir misin?' deyinceKadın.-'Hayır nereden bileyim' der. Şoför bunun üzerine.-'O zaman sus, bana müdahale etme' der.Yola devam ederler. Artık minibüs öyle süratli gitmektedir ki herkesin yüreği ağzında şoförün insafa gelmesini bekler. şoförün sağında oturan adam dayanamayıp:-'şoför Bey, yavaş gitsene canına mi sussadın' deyinceŞoför:-' Abi sen Ford minibüsü bilir misin?' ddeyince,Adam:-' evet ulan biliyorum ne olacak!der. Bunun üzerine şoför heyecan içerisinde:-'iyi o zaman çabuk söyle bunun freni nerede ?
http://www.yazyagmuru.ace.st
qizLi_özne
[Co Admin]

[Co Admin]
qizLi_özne

Kadın
İş/Hobiler : teL,,pc,,tw,, ve ösS :)
Lakap : zenco // çiklota :)
Hangi Takım : Bİr KaÇ Komİk Fikra 1446
Rep Puanı :
Bİr KaÇ Komİk Fikra Left_bar_bleue200 / 100200 / 100Bİr KaÇ Komİk Fikra Right_bar_bleue

Müzik Türü : Bİr KaÇ Komİk Fikra Rockkj4
YılDız güCü : Bİr KaÇ Komİk Fikra Asttegmen8qt
DikkaT: : <marquee>Bu foRum BagımLıLık YapaBiLir...!!</marquee>

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Bİr KaÇ Komİk Fikra Img_left400/1000Bİr KaÇ Komİk Fikra Empty_bar_bleue  (400/1000)
Güçlülük:
Bİr KaÇ Komİk Fikra Img_left600/1000Bİr KaÇ Komİk Fikra Empty_bar_bleue  (600/1000)
Seviye:
Bİr KaÇ Komİk Fikra Img_left50/100Bİr KaÇ Komİk Fikra Empty_bar_bleue  (50/100)

Bİr KaÇ Komİk Fikra Empty
MesajKonu: Geri: Bİr KaÇ Komİk Fikra   Bİr KaÇ Komİk Fikra Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 11:16 pm

emeğine sağLık göselmiş :):) tşkler..

Bİr KaÇ Komİk Fikra
1 sayfadaki 1 sayfası