Yaz Yağmuru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaz Yağmuru

Herşey Üyelerimiz İçin...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BEBEĞİM'e

YazarMesaj
qizLi_özne
[Co Admin]

[Co Admin]
qizLi_özne

Kadın
İş/Hobiler : teL,,pc,,tw,, ve ösS :)
Lakap : zenco // çiklota :)
Hangi Takım : BEBEĞİM'e 1446
Rep Puanı :
BEBEĞİM'e Left_bar_bleue200 / 100200 / 100BEBEĞİM'e Right_bar_bleue

Müzik Türü : BEBEĞİM'e Rockkj4
YılDız güCü : BEBEĞİM'e Asttegmen8qt
DikkaT: : <marquee>Bu foRum BagımLıLık YapaBiLir...!!</marquee>

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
BEBEĞİM'e Img_left400/1000BEBEĞİM'e Empty_bar_bleue  (400/1000)
Güçlülük:
BEBEĞİM'e Img_left600/1000BEBEĞİM'e Empty_bar_bleue  (600/1000)
Seviye:
BEBEĞİM'e Img_left50/100BEBEĞİM'e Empty_bar_bleue  (50/100)

BEBEĞİM'e Empty
MesajKonu: BEBEĞİM'e   BEBEĞİM'e Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 11:27 pm

BEBEĞİM'e

Ben seni kocaman yürekle sevdim.Gözlerim değil,yüreğim seni gördü.Sen damarlarımdaki kana karı$ıp geldin.Oturdun yüreğime.Bir ba$ka yerde olamazdın zaten.Sen benim en değerli yerimde,yüreğimde olmalıydın.Orda kalmalıydın...

Çok a$ka ev sahipliği yapan bu yürek,ilk kez böyle kabullendi seni.Herhangi bir konuk değildin artık.Bu yüzden ne ağırlama faslı vardı,ne de uğurlama.O yüreğin gerçek sahibiydin...

$imdi sonbahar kı$a giriyoruz ya...Ben dört mevsim baharı ya$adım seninle.Çiçek çiçek açtın yüreğimde.Gökku$ağı zayıf kaldı senin renklerin karşısında.Taze bir yaprak gibi yeşildin.Kırmızıydın ate$ gibi.Ve maviydin.En çok bu renkle anmayı sevdim seni.Denize tutkundum.Denizi sessiz,seni de denizsiz düşünemedim...

Seni severken dünyayı da sevdim ben.İnsanları da...Kendime bile dar gelirken,içimde herkese yer olan bir hayatın sahibiydim artık...

En kızgın,en tahammülsüz olduğum anlarda bile seni düşünmek yetti.İçimdeki sevinç yüzüme yansıdı,güldüm.Beni güldüren senin sevgindi ve ben,kaygısız içten gülü$ün ne demek olduğunu anladım seninle...

Her$eye rağman sevdim seni.Güçlüydüm ve a$amayacağım hiçbir güçlük yoktu.Koca bir kentte koca bir ülkeye kafa tutabilirdim.Sen elimden tuttuğunda patlamaya hazır volkan gibi hissettim kendimi.Menzil sendin ve ben o menzile ula$mak için önüme çıkan herşeyi yok ederdim.Sana ula$mamı engelleyecek her$eyi eritir,kül ederdim.Sana ula$tığımdaysa sakin bir gölge dü$ünürdüm ve o gölgeye bir tek sen girebilirdin.Sevdim ve hayrandım da...Her halin çekti beni.Duru$unu,uyumunu,gülmeni,$a$kınlığını,saflığını,kurnazlığını,çocukluğunu,olgunluğunu sevdim.Sesinide sevdim,suskunluğunu da...

Küçük oyunlarını..kaprislerini,sitemlerini,korkularını sevdim.Senin o DOYUMSUZ sevdanı,UÇARI sevdanı anlatacak kelime bulamadım.Çoğu zaman sığmadın cümlelere.Ve hiçbir cümle seni yeterince tarif edecek kadar derin olmadı.Seni severken yorulmadım.Çünkü sen ya$am kaynağımdın.Hergün yenilendim,seninle çoğaldım,büyüdüm.Eksik kalan neyim varsa tamamladım.Ölmeyecektim...Çünkü sen ölmezliğin taa kendisiydin.. SEVDİM İ$TE ÖTESİ YOKK..

BEBEĞİM' e..

BEBEĞİM'e
1 sayfadaki 1 sayfası